Biz Kimiz? 1997 yılında 350 m2 atölyede 5 personel ile başlayan Cansu Kapı’dan VİTEM’e yolculuk bugün 3500 m2' lik üstün teknelojili entegre tesisi , modern showroomu 80 çalışanı ve bayileşme yolundaki önemli adımlarıyla güçlü bir şirkete dönüştü.Bir aile şirketi olmanın verdiği güven üretimimize yansıyarak Cansu kapıyı sadece işine odaklayan toplam kaliteyi en üst seviyede tutan yapıya kavuşturdu. Halit ve Osman YAĞCIOĞLU kardeşlerin farklı alanlardaki tecrübelerini birleştirerek ve yurtdışında alınan eğitiminlerin katkısıyla ve çeşitli müteahhit ve müşterilerden gelen talepler değerlendirilerek mutfak mobilyası sektörüne girildi. Eğitimin ve Tecrübenin gücü kaliteli ürünler, yeni siparişler yenilenen teknolojiyi nitelikli personel gücünü arttırdı ve VİTEM Hatay’da parlayan bir yıldız haline geldi. Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası ölçekte güvenilir, bilinir ve öncü markalardan biri olmak.

Vizyonumuz

Kullanıcılarının yaşam kalitesini yükseltecek estetik ve fonksiyonel ürünleri en uygun fiyatla ve en yüksek kalite standartları ile üreterek maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklı

Kaliteden Ödün Vermeyen

Yenilikçi, Girişimci, Öncü

Hatay Dekorasyon
Mutfak Dekorasyon
Kitchen
Kitchen Designs
İç Tasarım

Dürüst ve Güvenilir

İşi Sahiplenen ve Sonuca Odaklanan

Doğa ve İnsana Saygı Duyan

KALİTE STANDARTLARI

İç Dekorasyon

Vitem için kalite,üretimde kullanılan her bir malzemenin kalite ve sağlamlığının göz önünde bulundurularak üstün teknolojili sistemlerle yapılan üretimle, satın alınan ürün fiyatının gerçek değerini yansıtması anlamına gelir.

Vitem,Tasarımdan satış sonrası destek aşamasına kadar geçen süreçte müşteri beklentilerini maksimum düzeyde karşılamayı hedefler.