HİZMET STANDARTLARI

Evinize Uyumlu Mimari Proje

Vitem iç mimarları, evinizden alınan ölçülere uygun ergonomik ve esnek çözümleri tasarıma döker. Hem yüksek kaliteli hem de kullanışlı mutfak ve banyolar Vitem’in eşsiz tasarımları ile hayat bulur.

5 yıl garantili

Vitem ürünlerimiz; üretim ve malzeme hatalarına karşı tam 5 yıl garantilidir. Vitem, hem kullandığı malzemelere hem de üretim kalitesine güvenini sizlere 5 yıl garantili olarak hediye eder.

Dayanıklı Gövde

Su ve nemden etkilenmeyen alüminyum eviye dolabı, alt saç kaplaması, 8 mm dayanıklı dolap arka panelleri, kritik köşeleri 0,4 mm PVC bant ile kaplı şekilde dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek Teknoloji

Vitem, ürünlerini insan hayatından izole ederek yüksek teknolojili makinelerle üretir.Sektörde benzeri olmayan üretim yaklaşımı, evinizde sorunsuz murfak ve banyo ürünlerine dönüşür.

Sınırsız Teknik Servis

Vitem, tüm ürünlerine sınırsız teknik servis hizmeti verir. Karşılaştığınız herhangi bir problemde Vitem Tenkik Servis personelleri her daim hizmetinizdedir.

TEKNİK ÜSTÜNLÜKLER

Vitem ürünlerini 3500 m2 üretim tesisinde üstün teknoloji ve gelişmiş iş gücü potansiyelini kullanarak üretir.

Üretimde verimlilik, makinelerin teknolojik gelişmişliğine bağlıdır. Sürekli yenilenen makine parkuru ile yapılan üretimin hatasız ve hızlı olması hedeflenir.

Üretimin ilk aşaması olan kesim işlemi bilgisayar kontrollü ebatlama makinesi ile firesiz ve hatasız olarak yapılır. Kenar bantlama makinesine yapılan extra bir yatırım ile poliüretan tutkallama sistemi eklenerek kenar bandının yapışma mukaveti artırılmış, ürünün ısıya ve neme daha dayanıklı olması sağlanmıştır.

Tüm parçaların delik, kanal ve kertme işlemleri 3 eksen,4 eksen ve 5 eksen cnc makinelerimiz ile yapılır, Böylece her ürünün aynı standartda üretilmesi sağlanır. Vitem; Teknolojiyle donatılmış bilgisayar sistemli makinalar ile günde 35 ayda 1.050 yılda 12.500 mutfak üretme kapasitesine sahiptir.

1 yıl içerisinde tamamlanması planlanan ilk etapta 8.000 m2, sonraki dönemde 30.000 m2 ye kadar genişleyecek olan yeni üretim tesisimiz ile üretim kapasitemizi ciddi anlamda arttırmayı hedefliyoruz.

Gövde

Mutfak ve banyo dolaplarında yan ve alt-üst parçaları 18 mm kalınlığında E1 standartlarına uygun MDFlam olup ön alınları 1 mm kapak rengi PVC Bant, diğer alınlar ise nem ve ortam rutubetinden etkilenmemesi adına 0.40 mm gövde renginde PVC bantlı olacaktır. Tüm dolap arkalıkları 8 mm MDFlam paneldir.

Çekmece Sistemleri

İthal Blum marka TANDEMBOX blumotion (yumuşak ve sessiz kapanma özellikli) çekmece sistemi kullanılmaktadır. Tüm çekmece kasa yanakları ve paneli suya, çizilmeye dayanıklıdır ve 30 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Çekmece modüllerinde kullandığımız çekmece rayları gizli, tam çekişli ve frenli çekmece rayıdır.

Menteşeler

İthal 105° Blum marka CLIP TOP Blumotion sessiz ve yavaş kapanış özelliklidir. Menteşelerin yavaş kapanmasını sağlayan menteşe üzerinde fren mekanizması bulunmaktadır. İstenildiği zaman devre dışı bırakılabilmektedir.

Askı elemanları ve askı rayları

Hettich marka askı elemanı kullanılmaktadır ve her biri 55 kg, her modülde ise 110 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir. Deprem ya da sarsıntı esnasında modülün yerinden çıkmasını engelleyecek özelliklere sahiptir. Ayar bölümüne plastik örtücü kapak takılır ve bu kapaklar mekanizmanın tamamını gizleyerek, estetik görüntü sağlar.

Raflar

Mutfak dolabı gövde içlerinde hareketli raflar 18 mm kalınlığında gövde renginde ön alınları 1 mm gövde rengi PVC Bantlı diğer alınlar 0.40 mm PVC bantlı MDF lam levha kullanılmaktadır. İç hareketli rafların gövde içerisine montajı kromajlı metal raf pimleri ile sağlanır. Kromajlı metal raf pimi dolap içerisindeki estetik görünümü de artırmaktadır.

Kalkar Kapak Sistemi

Kalkar kapak mekanizmalarında Blum Aventos sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistem kapak açılımlarının rahat ayarlanabilmesi, yavaş kapanma özelliği ve kalitesi açısından tercih edilmektedir.